Partiolippukunta Nummen Eränkävijät

Liity lippukuntaan: liity Nummen Eränkävijöihin   tai ota yhteyttä: partioon@nuer.fi

Lippukunnanjohtaja Henna Ylitolonen lippukunnanjohtaja@nuer.fi 040-5146640
Lippukunnan apulaisjohtaja Riikka Pirttilä apulaisjohtaja@nuer.fi
Pestijohtaja Anu Niemi pestijohtaja@nuer.fi
Ohjelmajohtaja Riikka Pirttilä ohjelmajohtaja@nuer.fi
Ohjelmajohtaja Eemeli Jämsen ohjelmajohtaja@nuer.fi
Sihteeri Kaisa Lähteenmäki sihteeri@nuer.fi
Rahastonhoitaja Anu Niemi rahastonhoitaja@nuer.fi
Kalustonhoitaja Sami Nieminen kalusto@nuer.fi
Turva-aikuinen Henna Ylitolonen turva@nuer.fi
Sisupartio Jukka Niemi sisupartio@nuer.fi
Perhepartio Ria Paloposki perhepartio@nuer.f
Aikuispartio Arto Niemelä aikuispartio@nuer.fi



Lippukunnan osoite ja pankkiyhteys


Partiolippukunta 
Nummen Eränkävijät ry
c/o Anu Niemi
Pajakatu 4 as 13   
13100 Hämeenlinna

Pankkiyhteys: FI41 5680 1350 0112 96

Y-tunnus 2825486-2

Retkien ym. osallistumismaksut maksetaan laskulla. Maksua ei palauteta osallistujan sairastuttua tai peruutettua tulonsa muun syyn vuoksi, ellei huoltaja sitä erikseen pyydä rahastonhoitajalta: rahastonhoitaja@nuer.fi.

Osallistumismaksuista voi anoa alennusta/vapautusta perheen taloudellisen tilanteen tai muun syyn vuoksi. Huoltaja voi tehdä vapaamuotoisen anomuksen sähköpostilla hallitukselle, joka päättää asiasta: hallitus@nuer.fi.

Kaikkiin tapahtumiin tulee ilmoittautua Kuksan kautta. Tapahtumalaskua maksaessasi käytä viitenumeroa. Jos kohtaat ongelmia, ota yhteyttä rahastonhoitajaan: rahastonhoitaja@nuer.fi.



Hämeen Partiopiiri ry

puh: (03) 3123 4900
partiotoimisto.tampere@partio.fi
Yliopistonkatu 60 A, 5. krs.
33100 Tampere
www.hp.partio.fi
KESKUSJÄRJESTÖ
Suomen partiolaiset - Finlands Scouter ry
+358 9 8865 1100
info@partio.fi
Töölönkatu 55
00250 Helsinki
www.partio.fi